NAŠE VÝHODY

Inutri predstavuje rôznorodú komunitu kvalifikovaných odborníkov na jednom mieste, ktorí sú vyhľadávaní pre svoje odborné znalosti v oblasti potravín, výživy človeka a podpory zdravia. Ak potrebujete pomôcť, inutri Vám ponúka vyhľadávanie špecialistu podľa miesta Vášho bydliska a špecializácie terapeuta.

Sme registrovaní nutriční terapeuti. Absolvovali sme štúdium na lekárskych fakultách so stovkami hodín klinickej praxe. Preto vždy pracujeme a budeme pracovať s najnovšími a vedecky podloženými postupmi.

Inštitút nutričnej terapie (INUTRI) je prvá online databáza registrovaných nutričných terapeutov. Naši klienti si vyberajú terapeutov, ktorí absolvovali intenzívne štúdium na Lekárskych fakultách spolu so stovkami hodín klinickej praxe. Každý z nás pracuje s klientom individuálne a na základe vedecky podložených (evidence based) poznatkov. 

INUTRI navyše uľahčuje klientom výber terapeuta v závislosti od miesta Vášho bydliska, špecializácie a osobného popisu terapeuta. 

Hľadáte pre seba najvhodnejšieho terapeuta ? Obráťte sa na nás! Každému klientovi ponúkame možnosť výberu terapeuta podľa jeho vlastných preferencií.